Moje Hobby

FLORYSTYKA:

wizytowka-florystyka (3)

Florystyka
Bukieciarstwo – sztuka układania kwiatów i innych elementów roślinnych w różnorodne kompozycje (bukiety, wiązanki, wieńce, girlandy itp.). Sztuka znana od starożytności, rozwijała się w dwóch kierunkach – dekoracyjnym (głównie w Europie) i symbolicznym (głównie w Azji, a zwłaszcza w Japonii, tzw. ikebana znana od II wieku).

Doświadczenie:
– czynnie uczestniczę w Warsztatach Rozmaitości od 2010r prowadzonych przez Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki Wiejskiej „Słowiniec” w Smołdzinie www.slowiniec.pl – organizujemy także szkolenia florystyczne
– uczestniczyłam w projekcie PDS Krzynia – „Florystyka i kompozycje kwiatowe” Certyfikat
– uczestniczyłam w projekcie „Sztuka integruje-warsztaty florystyczne dla liderek z powiatu słupskiego” – Kępice
– w 2015r w AP EDUKACJA w Słupsku ukończyłam kurs „Florystyka podstawy” oraz „Florystyka ślubna i komunijna” – świadectwa MEN

CENA WARSZTATU FLORYSTYCZNEGO /zależy od rodzaju, zakresu warsztatu i ceny kwiatów/ – kształtuje się w granicach 50zł/osoby – 2h – musi być najmniej 10 osób. W cenę wliczono minimalne zapotrzebowanie na produkty, dojazd, koszt mojej pracy oraz rezultatem tego działania jest 1 element dekoracyjny ,który jest własnością uczestnika warsztatów.
Moje prace i oferty można zobaczyć na www.komnino.pl oraz na FB.

WARSZTATY GUILINGU
Quilling (ang. „nawijać na pióro lub rurkę”[1]) technika z rodzaju papieroplastyki (zwana też papierowym filigranem) służąca do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Przygotowane elementy najczęściej naklejane są na zdobioną powierzchnię tak, że powierzchnia paska papieru jest w stosunku do niej prostopadła. Rzadziej z elementów skleja się samodzielne kompozycje dekoracyjne. Technika wywodzi się prawdopodobnie z jubilerskiej techniki filigranu.

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 50zł/osobę – 2h, w cenę wliczono niezbędne materiały do przeprowadzenia warsztatu /cena także kształtuje się w zależności od zapotrzebowania na rezultat działania/ czy element dekoracyjny wymaga dużo nakładów czy mniej/, moja praca.Każdy z uczestników przygotowuje element dekoracyjny, który jest jego własnością.
Wszystkie informacje – PAKIETY – na str www.komnino.pl oraz na FB

ZAPRASZAM SERDECZNIE I POLECAM SWOJE USŁUGI

• florystyka ślubna